Odvodnenie domu a pozemku

Domov/Odvodnenie/

Najpredávanejšie

Plastový odkvapový žľab -5% Plastový odkvapový žľab
od 9.63 €
8.03 € bez DPH
Zaistí odvodnenie strechy. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť proti UV žiareniu, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch z polymetakrylátu (PMMA).
Plastová zvodová rúra Plastová zvodová rúra
od 14.27 €
11.89 € bez DPH
Odvádza vodu z odkvapového žľabu. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť proti UV žiareniu, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).
Plastový žľabový vnútorný roh Plastový žľabový vnútorný roh
od 13.06 €
10.88 € bez DPH
Spojenie odkvapových žľabov v kútoch budov. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).
Plastový žľabový vonkajší roh Plastový žľabový vonkajší roh
od 13.06 €
10.88 € bez DPH
Slúži na odvádzanie dažďovej vody za roh objektu. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch z polymetakrylátu (PMMA).
Plastový žľabový hák Plastový žľabový hák
od 3.13 €
2.61 € bez DPH
Plastový žľabový hák GMT slúži na uchytenie a podopretie odkvapového žľabu. Prednosťou výrobku je jeho kvalita, funkčnosť, moderný dizajn, bezúdržbovosť a jednoduchá montáž.
Plastové žľabové čelo Plastové žľabové čelo
od 3.80 €
3.17 € bez DPH
Uzatvára na koncoch odkvapové žľaby. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť proti UV žiareniu, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch z polymetakrylátu (PMMA).
Plastový žľabový kotlík Plastový žľabový kotlík
od 12.97 €
10.81 € bez DPH
Plastový žľabový kotlík odvádza vodu zo žľabu do odkvapové rúry a zároveň spája odkvapové žľaby. Prednosťou výrobku je jeho kvalita, funkčnosť, moderný dizajn, bezúdržbovosť a jednoduchá montáž.
Spojka plastového žlabu Spojka plastového žlabu
od 8.05 €
6.71 € bez DPH
Slúži na spojenie dvoch odkvapových žľabov. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).
Spojka plastovej odkvapovej rúry Spojka plastovej odkvapovej rúry
od 2.82 €
2.35 € bez DPH
Zaistí napojenie dvoch zvodových rúr. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).
Redukcia plastovej odkvapovej rúry 63/90 Redukcia plastovej odkvapovej rúry 63/90
5.35 €
4.46 € bez DPH
Prepája rúru priemeru 63 mm do priemeru 90 mm. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).
Plastové odkvapové koleno Plastové odkvapové koleno
od 4.56 €
3.80 € bez DPH
Namieri zvod požadovaným smerom. Uhol 67,5 °. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Vyrobené z koextrudovaného PVC. Povrch je z polymetakrylátu (PMMA).
Plastové napojenie zvodov Plastové napojenie zvodov
13.37 €
11.14 € bez DPH
Prepojenie zvodov pod uhlom 67,5°. Bezúdržbovosť, jednoduchá montáž, odolnosť UV ochrana, dlhá životnosť a farbostálosť. Koextrudovanej PVC, povrch z polymetakrylátu (PMMA).
Hore
Načítať ďalšie produkty...