Záhradná markýza -5% Záhradná markýza
245.06 €
204.22 € bez DPH
Textilná markýza pre rýchle a účelné zakrytie Vašej terasy. Masívna konštrukcia a kvalitná textília zaisťujú dlhú a bezúdržbovou funkčnosť.
Hliníková pergola BW Hliníková pergola BW
od 809.89 €
674.91 € bez DPH
Elegantnú pergolu BW dodávame v antracitovej farbe s čírym či bronzovým polykarbonátom. Zastrešenie riešené komôrkovým polykarbonátom hrúbky 6 mm.
Hliníková pergola Terrassendach Original Hliníková pergola Terrassendach Original
od 1 166.28 €
971.90 € bez DPH
Pergola je vyrobená z hliníkových profilov v bielej alebo antracitovej farbe. Zastrešenie je riešené komôrkovým polykarbonátom hrúbky 10 mm.
Predĺženie k hliníkovej pergole Terrassendach Original Predĺženie k hliníkovej pergole Terrassendach Original
od 579.17 €
482.64 € bez DPH
Rozširujúci modul kompatibilný s hliníkovou pergolou Terrassendach Original. Vďaka tomuto prvku môže predĺžiť pergolu o 1,2 m.
Hliníková pergola Terrassendach Premium - čirý polykarbonát / biela konštrukcia Hliníková pergola Terrassendach Premium - čirý polykarbonát / biela konštrukcia
od 2 185.79 €
1 821.49 € bez DPH
Prémiová pergola v najvyššej kvalite s konštrukciou z dutých profilov, opatrených nástrekom v bielej farbe. Dostupná v širokej škále rozmerov.
Hliníková pergola Terrassendach Premium - čirý akryl / biela konštrukcia Hliníková pergola Terrassendach Premium - čirý akryl / biela konštrukcia
od 2 443.63 €
2 036.36 € bez DPH
Prémiová pergola Gutta v najvyššej kvalite s konštrukciou z dutých profilov vybavenými nástrekom v bielej farbe uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Dostupná v širokej škále rozmerov.
Hliníková pergola Terrassendach Premium - čirý polykarbonát s bielymi pruhmi / antracitová konštrukcia Hliníková pergola Terrassendach Premium - čirý polykarbonát s bielymi pruhmi / antracitová konštrukcia
od 2 281.00 €
1 900.83 € bez DPH
Prémiová pergola Gutta v najvyššej kvalite s konštrukciou z dutých profilov vybavenými nástrekom v antracitovej farbe uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Dostupná v širokej škále rozmerov.
Hliníková pergola Terrassendach Premium - čirý polykarbonát s bielymi pruhmi / biela konštrukcia Hliníková pergola Terrassendach Premium - čirý polykarbonát s bielymi pruhmi / biela konštrukcia
od 2 281.00 €
1 900.83 € bez DPH
Prémiová pergola Gutta v najvyššej kvalite s konštrukciou z dutých profilov vybavenými nástrekom v bielej farbe uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Dostupná v širokej škále rozmerov.
Tienenie k pergole Terrassendach Original Tienenie k pergole Terrassendach Original
od 61.40 €
51.17 € bez DPH
Tienenie k pergole Terrassendach Original.
Hore