Gumená dlažba

Gumená dlažba je vhodná pre detské ihriská, herne, či telocvične - vhodná prevencia pred zranením. Flexibilná polyuretánová guma je extrémne odolná aj pri dlhodobom zaťažení.

MULTIPLAY Gumená dlažba

Dlažba v prevedení s umelým trávnikom MULTIPLAY je odporúčaná pre verejné detské ihriská, pre použitie vo fitness. Dostupné farby trávnika čierna, červená, modrá, žltá.

Zámková dlažba

Zámková dlažba je určená na výbehy a kolotoče pre kone, domovy dôchodcov, viacúčelové športové ihriská a veterinárne kliniky. Vhodná na členité plochy s vyšším zaťažením, je možné ... zobraziť viac

Nájazd pre zámkovú dlažbu

Nájazdy na zámkovú dlažbu sú určené na hladké a bezbariérové prepojenie medzi zámkovou dlažbou a okolitým terénom. Vhodné na členité plochy s vyšším zaťažením, je možné ... zobraziť viac

Zatrávňovacia doska

Zatrávňovacie dosky je možné využiť na zatrávnenie parkovacích plôch, príjazdových ciest ku garážam, chodníkom v záhradách a parkoch, športových a výstavných plôch.

Kryt obrubníka

Kryt obrubníka je určený na zakrytie ostrých hrán na ihriskách alebo pieskoviskách, čím sa výrazne znižuje riziko vážneho zranenia Vašich detí.

Chodníkový gumený obrubník

Gumený obrubník je ideálnym doplnkom pre detské ihriská. Flexibilný gumený obrubník bráni vážnym zraneniam pri páde a esteticky oddeľuje plochy.

Obrubník na pieskovisko

Bezpečné ohraničenie Vášho pieskoviska, príjemný na sedenie, znižuje riziko vážneho zranenia Vašich detí.

Obrubník na pieskovisko so spojovacími trubkami

Gumené obrubníky majú svoje uplatnenie pre detské a športové ihriská, okolo bazénov, v rodinných domov, v záhradách, na terasách, ale aj ako alternatíva k zámkovej alebo chodníkovej dlažby, dlažby ... zobraziť viac

Palisáda

Palisády sú určené ako ohraničenie pieskoviska alebo ako deliaci prvok medzi dvoma plochami s rôznym využitím.