Gumená dlažba

Gumená dlažba je vhodná pre detské ihriská, herne, či telocvične - vhodná prevencia pred zranením. Flexibilná polyuretánová guma je extrémne odolná aj pri dlhodobom zaťažení.

Multiplay Gumená dlažba

Dlažba v prevedení s umelým trávnikom MULTIPLAY je odporúčaná pre verejné detské ihriská, pre použitie vo fitness. Dostupné farby trávnika čierna, červená, modrá, žltá.

Gumená zámková dlažba

Gumená zámková dlažba je určená na výbehy a kolotoče pre kone, domovy dôchodcov, viacúčelové športové ihriská a veterinárne kliniky. Vhodná na členité plochy s vyšším zaťažením.

Nájazd pre zámkovú dlažbu

Nájazdy na zámkovú dlažbu sú určené na hladké a bezbariérové prepojenie medzi zámkovou dlažbou a okolitým terénom.

Gumená zatrávňovacia doska

Zatrávňovacie dosky je možné využiť na zatrávnenie parkovacích plôch, príjazdových ciest ku garážam, chodníkom v záhradách a parkoch, športových a výstavných plôch.

Gumený kryt obrubníka

Kryt obrubníka je určený na zakrytie ostrých hrán na ihriskách alebo pieskoviskách, čím sa výrazne znižuje riziko vážneho zranenia Vašich detí.

Spojovacie kolíky pre gumené dlažby

Spojovacie kolíky pre gumené dlažby.

Gumený chodníkový obrubník

Gumený obrubník je určený na ohraničenie chodníkov zo zámkovej dlažby či na vymedzenie priestoru detského alebo športového ihriska voči okolitému terénu.

Gumený obrubník na pieskovisko

Bezpečné ohraničenie Vášho pieskoviska, príjemný na sedenie, znižuje riziko vážneho zranenia Vašich detí.

Gumený obrubník na pieskovisko so spojovacími trubkami

Gumené obrubníky so spojovacími trubkami majú svoje uplatnenie pre detské a športové ihriská, v záhradách, terasách, do stajní a boxov pre kone.

Gumená palisáda

Palisády sú určené ako ohraničenie pieskoviska alebo ako deliaci prvok medzi dvoma plochami s rôznym využitím.

Puzzle Gumená dlažba

Odolná Puzzle dlažba z recyklovanej gumy je vhodná ako povrch na detské ihriská, športoviská, k bazénom alebo na terasy domov.

Gumený kryt betónového obrubníka

Gumený kryt sa pokladá alebo lepí na bežný obrubník, ktorý musí mať vyplnené škáry. Kryt je vhodný na 5 cm široký obrubník.

Parket Gumená dlažba

Gumená dlažba Parket je vhodná na zakrytie vonkajších plôch, terás. Vynikajúca odolnosť pri každodennej záťaži. UV odolná, jednoduché čistenie, príjemný vzhľad, protišmykovosť.