Betónový žľab s pozinkovanou mrežou A15

Lineárny odvodňovací betónový žľab s pozinkovanou mrežou a nosnosťou 1,5 tony. Vhodný pre chodníky, príjazdové cesty, garáže pre osobné vozidlá.

Odvodňovací žľab s PP štrbinovým krytom A15 - C250

Odvodňovací žľab s plastovou mrežou a nosnosťou od 1,5 do 25 ton. Vhodný pre miesta s výskytom ťažkej dopravy, ale i na chodníky, či príjazdové cesty.

Odvodňovací žľab s PP mrežou B125

Odvodňovací žľab s plastovou mrežou a nosnosťou 12,5 tony. Vhodný pre príjazdové cesty, verejné garáže a parkoviská pre osobné i nákladné vozidlá.

Odvodňovací žľab s PP mrežou A15

Odvodňovací žľab s plastovou mrežou a nosnosťou 1,5 tony. Vhodný pre chodníky, príjazdové cesty, garáže pre osobné vozidlá.

Odvodňovací žľab s liatinovou mrežou B125

Odvodňovací žľab s liatinovou mrežou a nosnosťou 12,5 tony. Vhodný pre príjazdové cesty, verejné garáže a parkoviská pre osobné i nákladné vozidlá.

Betónový žľab s liatinovou mrežou B125

Lineárny odvodňovací betónový žľab s mrežou z liatiny a nosnosťou 12,5 tony. Vhodný pre príjazdové cesty, verejné garáže a parkoviská pre osobné i nákladné vozidlá.

Betónový žľab s liatinovou mrežou C250

Lineárny odvodňovací betónový žľab s mrežou z liatiny a nosnosťou 25 ton. Vhodný pre miesta s výskytom ťažkej dopravy, areály pre kamióny a iné nákladné vozidlá.

Koncovka plastového žľabu s odtokom

Koncovka slúži k zakončeniu umelohmotných lineárnych žľabov s hĺbkou H55 a H105.

Betónový žľab štrbinový D400

Betónový štrbinový odtokový žľab s nosnosťou 40 ton. Používaný pre odvodnenie líniových stavieb, tzn. pre odvodnenie ciest a diaľnic.

Koncovka plastového žľabu

Koncovka slúži k zakončeniu umelohmotných lineárnych žľabov s hĺbkou H55 a H105.

Set odvodňovacích žľabov (3ks)

Garážová sada je ideálny a jednoduchý spôsob, ako odvodniť plochy pred garážami, príjazdovými cestami alebo terasami.

Odvodňovací žľab s PZ mrežou (A15)

Odvodňovací žľab s pozinkovanou mrežou a nosnosťou 1,5 tony. Vhodný pre chodníky, príjazdové cesty, garáže pre osobné vozidlá.

Odvodňovací žľab s liatinovou mrežou C250

Odvodňovací žľab s plastovou mrežou a nosnosťou 25 ton. Vhodný pre miesta s výskytom ťažkej dopravy, areály pre kamióny a iné nákladné vozidlá.