OMAN Easy Step Podkrovné schody

Ekonomický variant skladacích podkrovných schodov s dreveným rebríkom. Schody sú vybavené tesnením a tyčou pre manipuláciu.

OMAN Polar Plus Podkrovné schody

Skladacie trojdielne extra-zateplené podkrovné schody OMAN Polar Plus s drevo-kovovým držiakom pre svetlú výšku miestnosti do 280 cm.

OMAN Mini Polar Podkrovné schody

Skladacie 4-dielne extra-zateplené podkrovné schody OMAN Mini Polar s malým rozmerom rámu pre svetlú výšku miestnosti do 280cm.

OMAN DSS B Drevenné zábradie

Zvyšuje bezpečnosť a chráni pred pádom do schodiskového otvoru.

OMAN DSS ZM-1 Montážne uholníky

Zabezpečuje bezpečné usadenie skrine do požadovanej výšky a jej pripevnenie k stropu.

OMAN Termo PS Podkrovné schody

Pôdne schody Termo PS obsahujú oproti základným schodom navyše madlo a gumové stopky rebríka. Schody slúži pre výlez do podkrovných priestorov v rodinných domoch, aj iných vhodných priestoroch.

Pätky pre drevenné schody OMAN

Ochranné pätky chránia podlahu proti nárazom drevenných schodov.

OMAN Polar Z2 Podkrovné schody

Schody Polar Z2 majú dvojité tesnenie a 86 mm hrubý poklop, vďaka čomu sú ideálne za všetkých podmienok a zároveň prispievajú k výraznému zníženiu nákladov spojených s vykurovaním domu alebo ... zobraziť viac

OMAN Extra Podkrovné schody

Skladacie trojdielne drevené podkrovné schody OMAN Extra pre svetlú výšku miestnosti do 280 cm. Schody OMAN Extra s hlbokými protišmykovými stupňami, súčiniteľ prestupu tepla - U = 0,85 W/m2K.

OMAN Maxi Podkrovné schody

Skladacie trojdielne drevené podkrovné schody OMAN Maxi pre svetlú výšku miestnosti do 280cm. Schody OMAN Maxi s hlbokými protišmykovými stupňami, súčiniteľ prestupu tepla - U = 0,70 W / m2K. Maximálne zaťaženie 160kg.

OMAN Polar Podkrovné schody

Skladacie trojdielne extra-zateplené podkrovné schody OMAN Polar pre svetlú výšku miestnosti do 280cm. Schody OMAN Polar s hlbokými protišmykovými stupňami, vynikajúcimi termoizolačnými vlastnosťami.

OMAN Mini Termo Podkrovné schody

Skladacie štvordielne drevené schody OMAN Mini Termo s malým rozmerom rámu pre svetlú výšku miestnosti do 265 cm.

OMAN Mini Extra Podkrovné schody

Skladacie 4-dielne drevené podkrovné schody OMAN Mini Extra s malým rozmerom rámu pre svetlú výšku miestnosti do 265 cm.

OMAN Flex Termo Podkrovné schody

Podkrovné schody s nožnicovým kovovým rebríkom v čiernej farbe OMAN Flex Termo s dreveným vekom pre svetlú výšku miestnosti do 290 cm.

OMAN Flex Termo MetalBox Podkrovné schody

Sťahovacie povalové schody s nožnicovým kovovým rebríkom v čiernej farbe OMAN Flex Termo Metal Box s kovovým rámom a dreveným zatepleným vekom pre svetlú výšku miestnosti do 290 cm.

OMAN Flex Polar Podkrovné schody

Sťahovacie extra-zateplené podkrovné schody OMAN Flex Polar pre svetlú výšku miestnosti do 290 cm.

OMAN Solid Termo Podkrovné schody

Skladacie trojdielne drevené podkrovné schody OMAN Solid Termo s kovovým odolným rebríkom pre svetlú výšku miestnosti do 280 cm. Schody s hlbokými protišmykovými stupňami, súčiniteľ prestupu tepla - U = 1,22 W / m2K.

OMAN Solid Extra Podkrovné schody

Skladacie trojdielne drevené podkrovné schody OMAN Solid Extra s kovovým odolným rebríkom pre svetlú výšku miestnosti do 280 cm. Schody s hlbokými protišmykovými stupňami, súčiniteľ prestupu tepla - U = 0,85 W / m2K.

OMAN Solid Polar Podkrovné schody

Skladacie trojdielne extra zateplené podkrovné schody OMAN Solid Polar s celokovovým odolným rebríkom pre svetlú výšku miestnosti do 280 cm. Schody s hlbokými protišmykovými stupňami, vynikajúce termoizolačné vlastnosti - súčiniteľ ... zobraziť viac

OMAN Long Extra Podkrovné schody

Skladacie štvordielne drevené podkrovné schody OMAN Long Extra s predĺženým rebríkom pre svetlú výšku miestnosti do 330 cm. Schody s hlbokými protišmykovými stupňami, súčiniteľ prestupu tepla - U = 0,85 W / m2K.

OMAN Stallux Termo Podkrovné schody

Skladacie trojdielne podkrovné schody OMAN Stallux Termo s dreveno-kovovým rebríkom pre svetlú výšku miestnosti do 280 cm. Schody s hlbokými protišmykovými stupňami, súčiniteľ prestupu tepla - U = 1,22 W / m2K.

OMAN DSS LM-1 Krycie lišty

Maskovacia lišta zakrýva spodné spojenie skrinky so stropom.

OMAN Long Flex Termo Podkrovné schody

Sťahovacie povalové schody s predĺženým nožnicovým kovovým rebríkom v čiernej farbe OMAN Flex Long Termo s dreveným vekom pre svetlú výšku miestnosti do 310 cm. Schody s komfortným otváraním ... zobraziť viac

OMAN Aluprofi Extra Podkrovné schody

Skladacie trojdielne hliníkové podkrovné schody OMAN Extra s dreveným rámom pre svetlú výšku miestnosti do 280 cm. Schody s hlbokými protišmykovými hliníkovými stupňami, súčiniteľ prestupu tepla - U = 0,85 W / m2... zobraziť viac

OMAN Long Termo PS Podkrovné schody

Skladacie štvordielne drevené schody OMAN Long Termo PS s rebríkom do vysokého podlažia pre svetlú výšku miestnosti do 330 cm. Schody s hlbokými protišmykovými stupňami, súčiniteľ prestupu tepla - U = 1,22 W / m2... zobraziť viac

OMAN Compact Termo Podkrovné schody

Skladacie štvordielne podkrovné schody OMAN Compact Termo s dreveným rebríkom pre svetlú výšku miestnosti do 280 cm. Schody s hlbokými protišmykovými stupňami, súčiniteľ prestupu tepla - U = 1,22 W / m2K.

OMAN DSS Kovové madlo

Poskytuje bezpečné uchytenie pri stúpaní a klesaní po schodoch.

OMAN Samostatný rebrík Oman

Štvordielny rebrík s dĺžkou 330 cm slúži ako náhradný diel podkrovných schodov Oman.

OMAN Komfort Podkrovné schody

Podkrovné schody Oman Komfort sa vyznačujú jedným tesnením a krytom s hrúbkou 36 mm.

OMAN Maxi Plus Podkrovné schody

Podkrovné schody Maxi Plus sa vyznačujú súčiniteľ prestupu tepla - U = 0,70 W / m2K, vďaka čomu sú ideálne pre všetky podmienky a zároveň prispievajú k zníženiu nákladov spojených s vykurovaním ... zobraziť viac

OMAN EI45 Protipožiarne podkrovné schody

Skladacie trojdielne protipožiarne podkrovné schody OMAN El45 pre svetlú výšku miestnosti do 280 cm.

OMAN Polar EI45 Protipožiarne podkrovné schody

OMAN EI45 POLAR sú podkrovné schody odolné voči ohňu. Ud = 0,43 W/m2K.

OMAN Mini EI45 Protipožiarne podkrovné schody

Podkrovné schody Mini El45 určené pre interiéry ako protipožiarna stropná prepážka s odolnosťou 45 minút a pohodlným výstupom do podkrovia.

OMAN Solid EI60 Protipožiarne podkrovné schody

OMAN SOLID EI60 sú podkrovné schody odolné voči ohňu s kovovým rebríkom. Ud = 0,54 W/m2K.

OMAN WS Termo Podkrovný výlez

Pôdny výlez s hrúbkou zatepleného veka 2,6 cm obsahuje termoizoláciu s hrúbkou 2 cm.

OMAN WS Extra Podkrovný výlez

Veľmi dobre zateplený pôdny výlez je vybavený termoizoláciou s hrúbkou 4 cm. Poklop obsahuje gumené tesnenie, ktoré znižuje tepelné straty.

OMAN WS Maxi Podkrovný výlez

Pôdny výlez obsahuje termoizoláciu s hrúbkou 5 cm. Dvojité gumené tesnenie zaručuje minimalné tepelné straty.

OMAN WS Polar Podkrovný výlez

Pôdny výlez s pevnou konštrukciou obsahuje termoizoláciu s hrúbkou 8 cm.

OMAN DK Termo Podkrovné dvierka

Pevné podkrovné dvierka vyrobené z masívneho certifikovaného dreva, ktoré zaisťuje vysokú pevnosť a veľmi odolnú konštrukciu.

OMAN DK Extra Podkrovné dvierka

Pevné podkrovné dvierka vyrobené z masívneho certifikovaného dreva, ktoré zaisťuje vysokú pevnosť a veľmi odolnú konštrukciu.

OMAN DK Maxi Podkrovné dvierka

Podkrovné dvierka sú vyrobené z masívneho certifikovaného dreva a usadené do 3 cm hrubého rámu.

OMAN DK Polar Podkrovné dvierka

Podkrovné dvierka vynikajú termoizolačnými parametrami a to predovšetkým vďaka termoizolácii o hrúbke 8 cm.