Podkrovné schody

OMAN Flex Polar

Sťahovacie extra-zateplené podkrovné schody OMAN Flex Polar pre svetlú výšku miestnosti do 290cm. Schody OMAN Flex Polar s kovovým nožnicovým rebríkom v čiernej farbe majú vynikajúce termoizolačné vlastnosti.

  • Popis produktu
  • Technické informácie
  • Galéria
  • Na stiahnutie
  • Videá

Popis produktu

OMAN podkrovné schody FLEX POLAR s flexi kovovým rebríkom sú zateplené energeticky úsporné podkrovné schody s dvojito utesneným poklopom s hrúbkou 86 mm. Koeficient prieniku tepla poklopu Ud = 0,36 W / m2*K. Kvalitné zateplené podkrovné schody POLAR pre ľahký vstup do podkrovia.

Stačí zabuchnúť 

Veko pôdnych schodov stačí zabuchnúť - patentovaný zámok sa zasunie a veko zostane tesne zatvorené.

Podkrovné schody FLEX POLAR sú vybavené flexi skladacím kovovým rebríkom a prídavným stupňom pre ľahký a bezpečný prístup do podkrovných priestorov. Podkrovné schody FLEXI POLAR sú kompletne zmontované a pripravené pre ľahkú montáž do stropu.

Absolútna tesnosť

Schody POLAR získali najvyššiu 4 triedu tesnosti. Potvrdzujú to podobné výskumy akreditovaného inštitútu zameraného na výskum tesnosti vzduchu podľa EN 12207.

Podkrovné schody OMAN Flex Polar určené pre interiéry k pohodlnému výstupu do podkrovia. Schody výrazne obmedzujú tepelné straty - U = 0,36 W / m2K.

Poklop hrubý ako 3-vrstvové okná

Rozlišovací prvok 3 a 4 vrstvových okien je ich energická úspornosť. Kombinácia produktov z línie POLAR s energeticky úspornými oknami sú perfektnou kombináciou pre váš domov.

Kombinácia výrobkov z radu POLAR s energeticky úspornými oknami sú perfektnou kombináciou pre Váš domov.

Veko pôdnych schodov stačí zabuchnúť - patentovaný zámok sa zasunie a veko zostane tesne zatvorené. Schody majú širší rebrík ako iní výrobcovia. Jedinečnou vlastnosťou pôdnych schodov OMAN je inovatívne a špeciálne usporiadanie pružín v ráme, ktoré zaisťujú hladké otváranie a zatváranie.

Ušetrí náklady na ohrievanie

Konštrukcia produktov z línie POLAR minimalizuje tepelné mosty, ktoré vznikajú v dôsledku prerušenia izolačných reťazcov.

Výber úsporných produktov POLAR je investíciou, ktorá umožňuje znižovanie strát ohriateho vzduchu, zlepšenie úrovne tepelnej izolácie a zníženie nákladov na vykurovanie domácností.

Montáž podkrovných schodov OMAN Flex Polar

Systém montáže pôdnych schodov OMAN Flex Polar je veľmi rýchly, schody sú úplne zostavené už vo výrobnej továrni.
Podkrovné schody OMAN Flex Polar sú ponúkané už zmontované a okrem finálneho usadenia do otvoru nevyžadujú už žiadne predmontážne prípravy.

Širší rebrík

Vyberajúc schody OMAN, môžete si byť istí, že ste si vybrali pohodlnejší vstup do podkrovia a to vďaka rebríku širšiemu o 15%.

Technické informácie

rozmer 120 x 60cm a 120 x 70cm
dĺžka 120cm
šírka 60cm a 70cm
výška 290cm
max. zaťaženie 160kg
hrúbka zatepleného veka 86mm
trieda tesnosti 4
koeficient veka ud 0,36w / m2k
max. výška podlažia 290cm
prídavný stupeň áno
robustné a moderné stupne flex 10
tesnenie 2
jednoduché použitie áno
čierna farba áno
komfortné otváranie a zatváranie áno
zhoda s normou en 14975

Dodatočné príslušenstvo

vstupná bariéra dss b nie je v sade
maskujúca lišta dss lm-1 nie je v sade
montážna sada dss zm-1 nie je v sade
pätky dss s-1 v sade
dodatočná sekcia rebríka dss ds-1 -
dodatočný stupeň dss ds-2 v sade
dodatočný stupeň flex dss ds-3 -
rukoväť dss p-1 / dss p-2 -

Súbory na stiahnutie

3
roky
záruka