Parenisko Juwel Biostar 1500 80 x 150cm

352.45 EUR
317.21 EUR / ks
vrátane DPH
Presklenie pareniska JUWEL BIOSTAR 1500 je vyrobené z komôrkového polykarbonátu hrúbky 8 mm so silným UV filtrom, ktoré poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a ideálne svetelné podmienky.
Vyberte rozmer
  • 80 x 150cm
ks
Kód produktu: LG1671
Doprava je 16.00 EUR po celom Slovensku. Tovar je skladom , možné doručiť kuriérom.

Rakúska spoločnosť JUWEL je výrobcom prémiových modelov záhradných parenísk vyrobených s nápadom a z tých najkvalitnejších moderných materiálov. Napr. polykarbonátové presklenie má vďaka silnému UV filtru garantovanú zmluvnú záruku na nerozbitnosť krupobitím v dĺžke 10 rokov. U parenísk JUWEL sa od začiatku počíta s mnohoročnou životnosťou. Firma JUWEL chce svojim zákazníkom ponúknuť vynikajúci výrobok s dlhou životnosťou v super kvalite. To sú hlavné dôvody, prečo sa pareniská JUWEL vôbec nedajú porovnať s extrémne lacnou ázijskou konkurenciou, kedy sa takéto ultralacné parenisko nedá ani prikotviť k zemi a prakticky nemá šancu "prežiť" ani jednu záhradkársku sezónu (reálne iba do prvej väčšej búrky).

Model JUWEL BIOSTAR 1500 je prvé parenisko s automatickou ventiláciou. Okenný automatický otvárač sa v závislosti od teploty automaticky otvára a akonáhle sa ochladí aj zatvára. Automatický otvárač je obsahom balenia.

Presklenie pareniska JUWEL BIOSTAR 1500 je vyrobené z komôrkového polykarbonátu hrúbky 8 mm so silným UV filtrom, ktoré poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a ideálne svetelné podmienky. Špeciálny povlak "No Drip" z vnútornej strany dosiek zaisťuje, že vzniknutý kondenzát neodkvapkáva na zeleninu, ale v podobe filmu odteká ku kraju dosky alebo sa rovnomerne odparuje späť do priestoru.

Výhody na prvý pohľad:

  • Veľké rozmery pareniska
  • Ochrana rastlín pred jarnými a jesennými prízemnými mrazíkmi
  • Letné silné dažde ani krupobitia vaše rastliny nemôžu poškodiť
  • Ideálná možnosť pre vetranie a zavlažovanie
  • Presklenie je vyrobené z polykarbonátu 8 mm so silným UV filtrom
  • Extrémne rýchla montáž Easy-Fix
  • Hliníkovoplastový rám odolný proti poveternostným vplyvom a korózii
  • Stabilné napojenie okna na steny pareniska
  • Stabilné ukotvenie do zeme (v balení sú přiliženy pozinkované zemné kotvy)

Automatický otvárač (mechanizmus s piestom na báze rozťažnosti obsahu piestu) okno dokáže otvoriť pri teplotách nad 15oC (teplota je voliteľná od 15oC vyššie) a pri ochladení opäť zatvoriť.

Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/9/e/9efabb66-61af-4906-9c1f-a190b7bcc4d0/bauweb.sk/web/app/libraries/Users.php on line 9
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Technické údaje

značkaJuwel
Rozmer80 x 150cm
Hmotnosť 12 kg
Zastavaná plocha 1,2 m2
Šírka (vonkajšia) 0,8 m
Dĺžka (vonkajšia) 1,5 m
Výška (vonkajšia) 0,5 m
Výrobca JUWEL