Parenisko Juwel Easy Fix 60 x 100cm

90.63 EUR
81.57 EUR / ks
vrátane DPH
Presklenie pareniska JUWEL EASY FIX je vyrobené z komôrkového polykarbonátu hrúbky 4 mm so silným UV filtrom, ktoré poskytuje výbornú tepelnú izoláciu a ideálne svetelné podmienky.
Vyberte rozmer
  • 60 x 100cm
  • 120 x 100cm
ks
Kód produktu: LG1676
Doprava je 11.00 EUR po celom Slovensku. Tovar je skladom , možné doručiť kuriérom.

Rakúska spoločnosť JUWEL je výrobcom prémiových modelov záhradných parenísk vyrobených s nápadom a z tých najkvalitnejších moderných materiálov. Napr. polykarbonátové presklenie má vďaka silnému UV filtru garantovanú zmluvnú záruku na nerozbitnosť krupobitím v dĺžke 10 rokov. U parenísk JUWEL sa od začiatku počíta s mnohoročnou životnosťou. Firma JUWEL chce svojim zákazníkom ponúknuť vynikajúci výrobok s dlhou životnosťou v super kvalite. To sú hlavné dôvody, prečo sa pareniska JUWEL vôbec nedajú porovnať s extrémne lacnou ázijskou konkurenciou, kedy sa takéto ultralacné parenisko nedá ani prikotviť k zemi a prakticky nemá šancu "prežiť" ani jednu záhradkársku sezónu (reálne iba do prvej väčšej búrky).

Parenisko JUWEL EASY FIX je základný model jednoduchého pareniska značky JUWEL. Parenisko je priebežne vetrané skrze jedno otvárateľné okno. Polykarbonátové okno je možné zaistiť v 4 polohách + v plne otvorenom stave.

Presklenie pareniska JUWEL EASY FIX je vyrobené z komôrkového polykarbonátu hrúbky 4 mm so silným UV filtrom, ktoré poskytuje výbornú tepelnú izoláciu a ideálne svetelné podmienky.

  •     Bohatá úroda vďaka ideálnej mikroklíme
  •     Bezprostredne vetranie skrze jedno polohovateľné okno (4 polohy strednej polohy + plne otvorené)
  •     Presklenie z komôrkového 4 mm hrubého polykarbonátu s UV filtrom
  •     Západka pre jednoduché uzavretie pareniska
  •     Vyrobené z hliníka (nekoroduje) a plastových súčastí odolných proti poveternostným vplyvom
  •     Priložené zemné kotvy z pozinkovanej ocele pre pripevnenie k zemi
Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/9/e/9efabb66-61af-4906-9c1f-a190b7bcc4d0/bauweb.sk/web/app/libraries/Users.php on line 9
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Technické údaje

značkaJuwel
Rozmer120 x 100cm a 60 x 100cm
Hmotnosť 4 kg
Zastavaná plocha 0,6 alebo 1,2m2
Šírka (vonkajšia) 60 alebo 120 cm
Dĺžka (vonkajšia) 1m
Výška (vonkajšia) 40/30cm
Výrobca JUWEL