Podkrovné schody

OMAN Polar Plus

Skladacie trojdielne extra-zateplené podkrovné schody OMAN Polar Plus s drevo-kovovým držiakom pre svetlú výšku miestnosti do 280 cm.

  • Popis produktu
  • Technické informácie
  • Galéria
  • Na stiahnutie
  • Videá

Popis produktu

Podkrovné schody Polar Plus slúžia ako jednoduchý, praktický a zateplený výlez do podkrovných priestorov. Pre uspokojenie potrieb našich klientov, boli schody Polar Plus vybavené dodatočným párom madiel - čo veľmi uľahčuje vstup do podkrovia, pevným dvojbodovým kovovým zámkom, trojitým tesnením a dvoma plynovými pružinami, ktoré napomáhajú pri otvorení a zatvorení rebríka za účelom zvýšenia pohodlia a bezpečia.

Samozrejmosťou je zachovanie najlepších vlastností, zateplené veko hrúbky 86 mm, nízky súčiniteľ prieniku tepla Ud, dosahujúci 0,36 W/m2K a pevná konštrukcia. Drevené podkrovné schody sú vyrobené z kvalitného dreva s certifikátom FSC®. Rebrík pôdnych schodov je širší pre ľahší výstup do podkrovia. Poklop schodov je obojstranne biely, na povrchu nie sú viditeľné žiadne montážne prvky vďaka čomu sa podkrovné schody výborne komponujú s vybavením interiéru.

  • Termoizolačné
  • Trojnásobný systém tesnenia
  • Dvojbodový kovový zámok
  • Plynové pružiny

Schody obmedzujú tepelné straty - U = 0,36 W / m2K.

Absolútna tesnosť

Schody Polar Plus získali najvyššiu 4 triedu tesnosti. Potvrdzujú to podobné výskumy akreditovaného inštitútu zameraného na výskum tesnosti vzduchu podľa EN 12207.

Poklop hrubý ako 3-vrstvové okná

Rozlišovací prvok 3 a 4 vrstvových okien je ich energická úspornosť. Kombinácia produktov z línie Polar Plus s energeticky úspornými oknami sú perfektnou kombináciou pre váš domov.

Teleskopické madlá

Dve dlhé zábradlia - veľmi pohodlný vstup na rebrík. Okrem toho sú madlá umiestnené na oboch stranách, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť. Zábradlie v estetickej červenej, viditeľnej farbe.

Ušetrí náklady na ohrievanie

Konštrukcia produktov z línie Polar Plus minimalizuje tepelné mosty, ktoré vznikajú v dôsledku prerušenia izolačných reťazcov. Výber úsporných produktov POLAR je investíciou, ktorá umožňuje znižovanie strát ohriateho vzduchu, zlepšenie úrovne tepelnej izolácie a zníženie nákladov na vykurovanie domácností.

Stačí zabuchnúť 

Veko pôdnych schodov stačí zabuchnúť - patentovaný zámok sa zasunie a veko zostane tesne zatvorené.

Montáž

Systém montáže pôdnych schodov OMAN Polar Plus je veľmi rýchly, schody sú úplne zostavené už vo výrobnej továrni. Skrátenie rebríka na výšku miestnosti je jednoduché. Podkrovné schody OMAN Polar Plus sú ponúkané už zmontované a okrem finálneho usadenie do otvoru nevyžadujú už žiadne predmontážne prípravy.

Dodatočné príslušenstvo

Vstupná bariéra DSS B nie je v sade
Maskujúca lišta DSS LM-1 v sade
Montážna sada DSS ZM-1 nie je v sade
Pätky DSS S-2 v sade
Dodatočná sekcia rebríka DSS DS-1 nie je v sade
Dodatočný stupeň DSS DS-2 v sade
Dodatočný stupeň FLEX DSS DS-3 -
Rukoväť DSS P-1 / DSS P-2 v sade

Technické informácie

Výška 280 cm
Výška drevenej skrinky 170 mm
Šírka rebríka 400 mm
Polomer otvárania 169 cm
Max. výška poschodia 280 cm
Hrúbka zatepleného veka 86 mm
Hrúbka tepelnej izolácie 80 mm
Šírka stupňa 358 mm
Hĺbka stupňa 80 mm
Podstupnica 147 cm
Koeficient veka Ud 0.36 W / m2K
Rebrík 3-dielny
Trieda tesnosti 4
Rozmer 120 x 60 cm, 120 x 70 cm
Dĺžka 120 cm
Šírka 60 cm, 70 cm

Súbory na stiahnutie

3
roky
záruka

Videá

  • Inštruktážne video montáže