Naviac od nás dostanete zdarma
 • 6ks tyčí na rajčiny Lanitplast
  v hodnote 9.22 EUR
 • Darčekový set LANITPLAST
  v hodnote 18.02 EUR

Polykarbonátový skleník LANITPLAST Dnepr 2.10 x 3m

528.47 EUR
369.93 EUR / ks
vrátane DPH
Robustný a na montáž nenáročný záhradný skleník značky LanitPlast opláštený prémiovým britským dvojstenným polykarbonátom so silným UV filtrom.
Vyberte rozmer
 • 2.10 x 3m
 • 2.10 x 4m
 • 3.14 x 6m
 • 2.10 x 5m
 • 3.14 x 4m
 • 3.14 x 8m
 • 2.10 x 7m
 • 2.10 x 6m
ks
Kód produktu: LG2256
Doprava je 16.00 EUR po celom Slovensku. Tovar je skladom , možné doručiť kuriérom.

Konštrukcia je zložená z nosných oblúkových profilov 40 x 20 mm. Jednotlivé profily sú do seba zasunuté (obdoba stanové konštrukcie, len v extrémne masívnom prevedení). Výhodou skleníka je ľahká manipulovateľnosť s jednotlivými dielmi balenia (bez problémov každý diel odnesiete na miesto stavby na záhrade) a úplná jednoduchosť montáže.

Robustná konštrukcia, 100% spoľahlivosť a jednoduchá montáž. Skleník je ľahký na transport po jednotlivých balíkoch, a pritom vykazuje vďaka použitým materiálom vysokú odolnosť a stabilitu. Je ideálny pre záhradkárov, ktorí potrebujú skleník dopraviť na vzdialenejšie miesto záhrady, a pre tých, ktorí si chcú skleník diel po dieli v pokoji zostaviť sami bez pomoci ďalších osôb. Skleník DNEPR má hustotu nosných oblúkov 1 m od seba. Nosné oblúky sú vyrobené z galvanicky pozinovaných oceľových profilov 40 x 20 mm a sú zložené z troch samostatných kusov (zasúvajú sa do seba a spoj sa istí skrutkou). Plastový polykarbonátový plášť je z britského polykarbonátu.

 

 • Oblúkový skleník
 • Konštrukcia - pozinované oceľové oblúky profil 40 x 20 mm
 • Britský polykarbonát hrúbky 4 mm
 • 2x dvojdielne dvere s ventilačným oknom - skleník je priechodný
 • Farba kovovo strieborná

Konštrukcia - konštrukcia skleníka je z masívnych oblúkových trubiek 40 x 20 mm (pozdĺžniky a vzpery 20 x 15 mm). Materiál profilov je galvanicky pozinkovaný = na povrchu je vytvorená silná vrstva ochranného nekorodujúceho zinku. Jednotlivé rebrá nosných oblúkov sú od seba vzdialená 100 cm. Použité materiály garantujú vysokú únosnosť celej konštrukcie skleníka. Predné a zadné čelo skleníka majú dvojdielne dvere, ktoré možno spojiť západkou v jeden celok alebo je možné otvoriť iba hornú časť dverí ako okno v prednom alebo zadnom čelu. Skleník je priechodný. Ako príplatkové príslušenstvo možno dokúpiť automatický otvárač vetracieho okienka.

Polykarbonát - veľmi kvalitný britský dvojstenný polykarbonát so silným UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality je presklenie vyrobené z kvalitného polykarbonátu MARLON (výrobca Brett Martin Veľká Británia), ktorý v ČR prešiel náročným testami v štátom akreditovaných skúšobniach ako stavebný materiál. Navyše disponuje skúšobným protokolom zo Štátneho zdravotného ústavu Praha, ktorý potvrdzuje, že sa z polykarbonátu neuvoľňujú žiadne škodlivé látky. Môžete tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie. Zmluvná predĺžená záruka 10 rokov na nerozbitnosť polykarbonátu od krupobitia je u skleníkov od LANIT PLASTU samozrejmosťou.

Obsahom dodávky je kompletná skleník = nosná konštrukcia o rozmere 2,10 x 3 m (vrátane predných aj zadných dverí a okien v čelách), všetky potrebné spojovacie prvky + polykarbonátové dosky. Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - regály, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenie, strešné okno do plášťa skleníka.

Pozor - dĺžka skleníka je uvádzaná vrátane presahov polykarbonátového plášťa cez okraj konštrukcie.

Skleník nepotrebuje žiadnu podmurovku, pretože konštrukcia skleníka je pripravená na zapustenie do zeme. Skleník možno ale postaviť aj na podmurovke.

Dôležité upozornenia:

 1. Pozor - u tohto modelu skleníku je nutné dosky pre presný rozmer predného a zadného čela svojpomocne vyrezať z dodaných polykarbonátových dosiek podľa priloženého návodu.
 2. Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky (aj napriek tomu, že skleník Dnepra podmurovku nevyžaduje a je možné ho zapustiť priamo do zeme), tak ju vybudujte až po zakúpení skleníka a po postavení oceľovej konštrukcie skleníka. Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie pôdorysné rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
 3. V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), Umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo aj kratšej dobe (v závislosti na intenzite hnojenie) dôjsť ku korózii oceľových dielov skleníka (konštrukcie, skrutky a pod).
 4. Pozor - dodaný balík má atypický tvar vysokého valca na palete. Výška balenia je 220 cm.
Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/9/e/9efabb66-61af-4906-9c1f-a190b7bcc4d0/bauweb.sk/web/app/libraries/Users.php on line 9
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Technické údaje

značkaVitavia
Rozmer2.10 x 3m - 3.14 x 8m
Dĺžka 3m, 4m, 5m, 6m, 7m, 8m
Šírka 2.10m, 3.14m  
Hmotnosť 60, 70, 80, 94, 99 kg
Farba strieborná
Zastavaná plocha 6,3, 8,4, 10,5, 12, 14,7 m2
Šírka (vonkajšia) 2,10, 3,14 m
Dĺžka (vonkajšia) 3,00, 4,00, 5,00, 6,00, 7,00, 8,00 m
Výška (vonkajšia) 2,40 m
Dvere 2x na pántoch
Šírka dverí 0,89 m
Výška dverí 1,80 m
Materiál konštrukcie oceľový skleník
Materiál presklenia polykarbonát
Záruka na presklenie zmluvná záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím
Výrobca LANIT PLAST