Naviac od nás dostanete zdarma
 • 6ks tyčí na rajčiny Lanitplast
  v hodnote 9.22 EUR

Polykarbonátový skleník LANITPLAST Kyklop 3 x 2m 4mm

400.07 EUR / ks
vrátane DPH
Robustný a na montáž nenáročný záhradný skleník značky LanitPlast opláštený prémiovým britským komôrkovým (dutinkovým) tepelno-izolačným polykarbonátom MARLON LONGLIFE.
Vyberte rozmer
 • 3 x 2m
 • 4 x 3m
 • 6 x 3m
Vyberte hrúbku polykarbonátu
 • 4mm
ks
Kód produktu: LG1545
Doprava je 16.00 EUR po celom Slovensku. Tovar je dočasne nedostupný Skladom približne05.05.2021

Robustný a na montáž nenáročný záhradný skleník značky Lanit Plast opláštený prémiovým britským komôrkovým (dutinkovým) tepelno-izolačným polykarbonátom MARLON LONGLIFE. Konštrukcia skleníka nevyžaduje žiadne základy. Polykarbonátový záhradný skleník Kyklop vyniká svojimi izolačnými schopnosťami a vynikajúcou odolnosťou proti záťaži.

 • Nevyžaduje základňu
 • Britský polykarbonát Marlon Longlife
 • Oblúky každých 60-80cm
 • Odolný voči krupobitiu
 • 10 ročná záruka
 • Polykarbonát Marlon Longlife 4mm

Konštrukcia skleníka je skrutkovaná z masívnych pozinkovaných profilov hrúbky 0,70 až 0,85 mm. Materiál profilov je žiarovo pozinkovaný, čo je jedna z najkvalitnejších antikoróznych úprav. Tento spôsob zinkovania je oveľa kvalitnejší, než v dnešnej dobe bežnejšie elektrolytické, ktoré na povrchu ocele vytvoria iba extrémne tenkú vrstvičku zinku. Jednotlivé rebrá nosných oblúkov sú od seba vzdialené iba 60 - 80 cm, čo je veľká výhoda tohto modelu skleníku oproti iným výrobkom na trhu. Malý rozostup oblúkov garantuje vysokú únosnosť celej konštrukcie skleníka. Predné a zadné čelá skleníka majú vstavané dvojité dvere, takže skleníkom je možné prechádzať z oboch strán. Ak otvoríte hornú časť dverí na oboch koncoch skleníka, zaistíte tým pohodlné vetranie celého skleníku, bez do neho mali prístup deti alebo domáce zvieratá. V prípade, že nechcete montovať druhé dvere v zadnej časti skleníka, je možné do steny umiestniť vetracie okienko, do ktorého možno namontovať automatický otvárač Lanitplast (k zakúpeniu ako doplnkové príslušenstvo).

Polykarbonát - veľmi kvalitný britský dvojstenný polykarbonát Marlon Longlife so silným UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality je presklenie vyrobené z kvalitného polykarbonátu MARLON (výrobca Brett Martin Veľká Británia), ktorý prešiel náročným testami v štátom akreditovaných skúšobniach ako stavebný materiál. Navyše disponuje skúšobným protokolom zo Štátneho zdravotného ústavu, ktorý potvrdzuje, že sa z polykarbonátu neuvoľňujú žiadne škodlivé látky. Môžete tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie. Záruka predĺžená na 10 rokov na nerozbitnosť polykarbonátu od krupobitia je u skleníkov od LANIT PLASTU samozrejmosťou.

Obsahom dodávky je kompletný nosná konštrukcia a polykarbonátové dosky. Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - regály, teplomery, vlhkomery, automatický otvárač okien, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník nepotrebuje žiadnu podmurovku, pretože konštrukcia skleníka je pripravená na zapustenie do zeme do hĺbky cca 35 cm.

Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/9/e/9efabb66-61af-4906-9c1f-a190b7bcc4d0/bauweb.sk/web/app/libraries/Users.php on line 9
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Technické údaje

značkaLanit Plast
Rozmer3 x 2m - 8 x 3m
Hrúbka polykarbonátu4mm
Hmotnosť od 52 kg
Farba strieborná
Šírka (vonkajšia) 2m alebo 3m
Dĺžka (vonkajšia) 3, 4, 6, 8m
Výška (vonkajšia) 1,85m
Dvere 2x dvojité na pántoch
Priechodný áno
Šírka dverí 0,7m
Výška dverí 1,7m
Materiál konštrukcie pozinkované oceľové profily
Hrúbka 0,70 - 0,85mm
Materiál presklenia komôrkový polykarbonát 4 mm
Záruka na presklenie 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím