Polykarbonátový skleník LANITPLAST Vitavia Target 1.93 x 2.57m

480.21 EUR / ks
vrátane DPH
Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4mm.
Vyberte rozmer
  • 1.93 x 2.57m
  • 1.93 x 3.21m
  • 1.93 X 3.83m
ks
Kód produktu: LG1469
Doprava je 16.00 EUR po celom Slovensku. Tovar je skladom , možné doručiť kuriérom.

Skleníky radu TARGET sú zaradené do kategórie PREMIUM. Ide o značkový skleník od renomovaného výrobcu VITAVIA GARDEN LTD z Veľkej Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm. Polykarbonátové presklenie je do hliníkových H-profilov zasunuté po obvode, s výnimkou krajných polí a čela skleníka, kde je presklenie zaistené pevnou polykarbonátovou lištou. Jedná sa o veľmi kvalitné riešenie, ktoré významne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku voči vetru a aj snehovému zaťaženiu.

  • 4mm dutinkový polykarbonát
  • UV ochrana
  • 10 ročná záruka proti krupobitiu
  • 1 x strešné okienko
  • 1 x posuvné dvere

Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát so silným UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality je presklenie vyrobené z kvalitného polykarbonátu MARLON (výrobca Brett Martin Veľká Británia) alebo SUNLITE (výrobca Palram Nemecko). Oba polykarbonáty sú otestované štátom akreditovanými skúšobňami ako stavebné materiály. Na polykarbonát je poskytovaná záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím (presná špecifikácia záruky je obsiahnutá záručnom liste).

Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š x v otvore = 61 x 161 cm), AL profily, presklenie, 1x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť napr. Na murovanú podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu. Pri stavbe bez podmurovky dokúpenia základne jednoznačne odporúčame. Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, ďalšie vetracie strešné aj bočné okienka, automatické otvárače k týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom. Balené v papierovom kartóne. Výrobok je určený pre súkromné (domáce) využitie.

Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/9/e/9efabb66-61af-4906-9c1f-a190b7bcc4d0/bauweb.sk/web/app/libraries/Users.php on line 9
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Technické údaje

značkaVitavia
Rozmer1.93 x 2.57m - 1.93 x 3.83m
Farba strieborná
Str. okná 2x
Šírka (vonkajšia) 1,93 m
Dĺžka (vonkajšia) 2,57m, 3,21m, 3,38m
Výška (vonkajšia) 1,97 m
Dvere jednokrídlové posuvné
Šírka dverí 0,61 m
Výška dverí 1,61 m
Ukotvenie presklenia presklenia zasunuté v AL profile
Materiál konštrukcie eloxovaný hliník hrúbka 1,0 mm
Materiál presklenia komôrkový polykarbonát 4 mm
Záruka na konštrukciu 15 rokov na vybrané vlastnosti AL konštrukcie
Záruka na presklenie 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím
Výrobca Vitavia Garden
Základna pribalená áno