Skleníková prístavba

Primus D

Skleníková prístavba Vám umožňuje maximálne využiť voľný priestor na vašej záhrade.

  • Popis produktu
  • Technické informácie
  • Galéria
  • Na stiahnutie
  • Videá

Popis produktu

Skleníková prístavba Vám umožňuje maximálne využiť voľný priestor na vašej záhrade. Konštrukcia je zo žiarovo-zinkovaného plechu hrúbky 1 mm a 1,5 mm, s rozptylovým sklom s hrúbkou 4 mm v základnom prevedení. Bočné steny sú šikmé. Vďaka širokým dverám pohodlne prejdete do skleníka aj s rozmernými predmetmi. To iste uvítate nielen pri jarných prípravách sadby, ale aj počas leta a jesene pri zbere. Súčasťou balenia sú aj praktické držiaky pre zhotovenie políc. V zadnom čele skleníku je okno na ručné otváranie, a to už v základnom prevedení. Toto okno zlepšuje cirkuláciu a odvetranie vzduchu v skleníku, rastliny sú tak viac chránené pred prehriatím. Okná sa nedájú vybaviť automatickým otváračom. V prípade, že si objednáte skleník s dverami v oboch čelách, nie je okno súčasťou dodávky.

Výplň

V základnom prevedení je ako výplň použité rozptylové sklo. Možno použiť aj číre sklo, oba varianty je možné objednať v kalenej verzii. Ďalej je možné objednať štvorstenný polykarbonát o sile 8 mm so zatavenými komôrkami.

Gumená lemovka

Je súčasťou balenia, ale iba na strechu a do dverí. Na boky a do čiel možno lemovky zakúpiť v konfigurátore. Pod polykarbonát nie je potreba.

Dvere

Dvojkrídlové pántové dvere o šírke 52 cm. U prístavieb rozlišujeme pravé a ľavé dvere. Ak sa postavíme chrbtom k stene, ľavá a pravá ruka nám určí ľavé a pravé dvere.

Okná

2 strešné okná na rozmere skleníka - 2.12 x 3 m

2 strešné okná na rozmere skleníka - 2.12 x 4.5 m

4 strešné okná na rozmere skleníka - 2.12 x 6 m

Strešné okná sú v základnej cene na ručné otváranie, v konfigurátore je možné dovybaviť automatickými otváračmi. V konfigurátore je možné objednať viac okien a bočné žalúziové okno.

Odkvapy

Odkvapy majú na svojom konci cca 15 cm presah s hrdlom s priemerom 40 mm. U prístavieb rozlišujeme pravý a ľavý odkvap podľa toho kam chceme umiestniť nádobu na vodu. Ak sa postavíme chrbtom k stene, ľavá a pravá ruka nám určí ľavý a pravý odkvap.

Farba

RAL paleta (podľa vášho výberu) vo farbách RAL 9003, 3001, 6005, 6009, 7016 a 8017 sú v cene skleníka, pri atypických farbách je príplatok za lakovanie skleníka.

Technické informácie

rozmer 2.1 x 3m, 2.1 x 4.5m a 2.1 x 6m
farba ral paleta (podľa vášho výberu)
dĺžka 3m, 4.5m a 6m
šírka 2.1m
hrúbka 4mm
výška 2.2m
materiál konštrukcie pozinkovaná oceľ
materiál zasklenia sklo
záruka 10 rokov