Skleník Primus J 2.5 x 3m

2 556.50 EUR / ks
vrátane DPH
Sklenený skleník Primus J v šírke 2,49m a v dĺžke od 3m do 6m. Konštrukciu skleníka tvoria pozinkované profily hrúbky 1 a 1,5mm.
Vyberte rozmer
  • 2.5 x 3m
  • 2.5 x 6m
  • 2.5 x 4.5m
ks
Kód produktu: 852111101
Doprava je ZDARMA po celom Slovensku. Tovar je na objednávku , možné doručiť kuriérom.

Konštrukcia skleníku z pozinkovaných profilov hrúbky 1 a 1,5 mm (joklové výstuhy hrúbky 3 mm). Konštrukcia je v základnom prevedení opatrená farbou podľa Vášho výberu z palety RAL. V základnom prevedení je ako výplň použité rozptylové, štruktúrované sklo hrúbky 4 mm. Ďalej je v základnej cene nerezový spojovací materiál, gumová lemovka, horizontálne delené dvere, konštrukcia políc, háčiky pre vyväzovanie rastlín a zámok pre uzamknutie dverí. Výplň políc je možné zaistiť si samostatne. Skleník je pripravený na inštaláciu pestovateľských stolov šírky 60 cm a dĺžkou 1,5 m. Ako výplň týchto stolov a políc sa používa buď drevený rošt, alebo kalené sklo.

Výplň:

V základnom vyhotovení je použité rozptylové sklo s hrúbkou 4 mm. Za príplatok je možné použiť číre sklo. Skla je možné objednať aj v kalenej verzii (sklo je 5x pevnejšie a v prípade rozbitia sa delia na malé kúsky). Ďalšou možnosťou je značkový štvorstenný polykarbonát hrúbky 8 mm so zatavenými komôrkami.

Dvere:

Dvojkrídlové pántové dvere šírky 105 cm a výške 170 cm; pravé krídlo je výškovo delené, čo je možné s výhodou použiť pre zefektívnenie vetranie. Vďaka širokým dverám pohodlne prejdete do skleníka aj s rozmernými predmetmi. Iste to uvítate nielen pri vyvážaní hliny, ale aj z jari, keď budete chcieť do skleníka zaniesť hrantíky s pelargóniami alebo veľké liesky sa sadbou. Dvere je možné objednať aj do zadného steny skleníka. Veľký prínos pre zvýšenie komfortu v skleníku prinášajú predĺženej dvere. Vďaka nim získa Váš nový skleník úplne iné rozmery. Tieto dvere vyžadujú špecifickú úpravu základu. Dvere do zadného čela - pokiaľ si objednáte ku skleníku dodatočne zadné dvere, nemáte na skleníku zadné žaluziové okno!

Okná:

2 strešné okná na rozmere skleníka - 2.5 x 3m

3 strešné okná na rozmere skleníka - 2.5 x 4.5m

4 strešné okná na rozmere skleníka - 2.5 x 6m

Strešné okná sú v základnej cene s automatickým otváračom.

Gumová lemovka:

Je súčasťou základného prevedenia, v balení na celý skleník v cene.

Police a rastové stoly:

V základnej cene tohto skleníka je konštrukcia políc po oboch stranách. Konštrukcia políc je umiestnená vo výške cca 110 cm, dĺžka konštrukcie je cca 150 cm a hĺbka 30 cm. Na výber výplne je kalené sklo, alebo drevený rošt. Drevený rošt je pevnejšie, viac ale tieni. Police možno ľahko demontovať v prípade, že je v neskoršej dobe nevyužijete. Pestovateľské stoly možné objednať v moduloch s dĺžkou cca 150 cm a hĺbke cca 60 cm, a len ako komplet vrátane výplne. Na výber je opäť sklo, alebo drevený rošt. Pestovateľské stoly slúžia pre rozpestovanie sadby a na uľahčenie práce so sadbou. Pretože sú stoly umiestnené vo výške cca 70 cm, a mohli by v neskoršom období tieniť rastlinám, možno stoly opäť demontovať v prípade ich nevyužitia v neskoršej dobe.

Hmotnosť:

2.5 x 3m - 415 kg (sklo), 170 kg (polykarbonát)

2.5 x 4.5m - 560 kg (sklo), 232 kg (polykarbonát)

2.5 x 6m - 705 kg (sklo), 295 kg (polykarbonát)

Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/9/e/9efabb66-61af-4906-9c1f-a190b7bcc4d0/bauweb.sk/web/app/libraries/Users.php on line 9
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Technické údaje

značkaLimes
Rozmer2.5 x 3m - 2.5 x 6m
Farbaral paleta (podľa vášho výberu)
Dĺžka4.5m - 6m
Šírka2.5m
Hrúbka4mm a 4m
Výška2.1m
Materiál konštrukciepozinkovaná oceľ
Materiál zaskleniasklo
Čelné dvere1ks
Záruka10 rokov