Naviac od nás dostanete zdarma
 • Sada tesnenia pre záhradné skleníky Volya
  v hodnote 52.49 EUR
 • Automatický otvárač strešného okna
  v hodnote 40.10 EUR

Polykarbonátový skleník Gardentec Standard 2 x 2.5m 4mm

Predaj produktu skončil alebo je dočasne nedostupný

Veľmi odolný záhradný skleník, ktorý osloví každého záhradkára svojimi rozmermi a technickým prevedením. Tento oblúkový záhradný skleník je vyrobený z tepelne pozinkovaného plechu hrúbky 1 mm a šírkou profilu 78 mm. Záhradný skleník Gardentec Standard je osadený kvalitným 4mm alebo 6mm polykarbonátovým plášťom GUTTAGLISS DUAL BOX. Ďalšou špecialitou tohto skleníka je silná 10 cm vysoká, bezúdržbová základňa, ktorá zaisťuje stabilitu konštrukcie.

Nevyžaduje sa nutnosť stavby základov. Odolnosť proti záťaži až 260 kg / m2. Zasklenie je tvorené čírym dutinkovým (komôrkovým) polykarbonátom s hrúbkou 4 alebo 6 mm s UV ochranou, ktorý má zvýšené tepelne izolačné vlastnosti, oproti bežne predávaným skleníkom. Nami dodávaný polykarbonát spĺňa všetky podmienky na udelenie atestácie zdravotnej nezávadnosti toxikologickým centrom vydaným štátnym zdravotným ústavom. Môžete si tak bez obáv o svoje zdravie pestovať zeleninu.

Už žiadne vetrom vypadané polykarbonátové výplne! Krycí plast z polykarbonátu je v celku! Na záhradné skleníky z polykarbonátu GUTTAGLISS poskytujeme záruku 3 roky a na konštrukciu až 10 rokov na polykarbonát. Záhradné skleníky dodávame ako stavebnicu s rozmermi 2 x 2,5 m; 4 x 2,5 m (pozinkovaná konštrukcia + polykarbonát GUTTAGLISS) s podrobným montážnym návodom. 

UPOZORNENIE: Rozdiel medzi variantom Gardentec Standard a Gardentec Standard Profi je len v hrúbke použitého polykarbonátu (konštrukcia zostáva rovnaká).
 
 • Žiarovo pozink. 1mm plech (o 30% hrubšia ako u bežných oblúkových skleníkov)
 • Šírka skleníka 2,5 m
 • Zdravotne nezávadný polykabonát GUTTAGLISS s certifikáciou SZÚ
 • Skvelý pomer rozmer / kvalita / cena
 • Predĺžená záruka na konštrukciu a polykarbonát

OBSAH BALENIA SKLENÍKU

Skleníky Gardentec Standard sú predávané ako stavebnica kombinujúca pozinkovanú konštrukciu a dutinkový polykarbonát GUTTAGLISS nemeckej výroby. Každá zásielka obsahuje komponenty, ktoré sa vždy skladajú z: 1 ks krabica; 1 bal profilov so základňou; 1 bal profilov s oblúkmi (na všetkých týchto baleniach je popísané na koľko m2 je skleník obsiahnutý) a príslušný počet polykarbonátových dosiek o rozmere 6000 × 2100 mm zložených do rolí. Viac info v nižšie uvedenej tabuľke s obsahom balenia variantov skleníka.

POZNÁMKA: Pri variantoch s 6 mm polykarbonátom sa môžu vyskladniť dosky nezrolované z dôvodu väčšieho polomeru ohybu takétoho formátu dosky.
 
Skleník Gardentec Standard Počet dosiek Hmotnosť Označenie jednotlivých balení
Standard 2 × 2,5 m 2 ks 65 kg 5 m2
Standard 4 × 2,5 m 3 ks 95 kg 10 m2

 

MONTÁŽ SKLENÍKU 

Skleník využíva originálny spojovací systém a profily. Na samotnú stavbu skleníku odporúčame vyhradiť aspoň 2 dní. Stavba nie je nijako technicky náročná, avšak vzhľadom k robustnosti konštrukcie, presnosti rezania polykarbonátu a predovšetkým množstvom skrutiek vyžaduje relatívne viac času. Návod na zostavenie je možné si stiahnuť nižšie.

Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/9/e/9efabb66-61af-4906-9c1f-a190b7bcc4d0/bauweb.sk/web/app/libraries/Users.php on line 9
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Technické údaje

značkaGutta
Rozmer2 x 2.5m - 8 x 2.5m
Hrúbka polykarbonátu4mm a 6mm
Dĺžka2m - 8m
Šírka2.5m
Tvar lomený oblouk
Dovolené zaťaženie 240 kg/m2
Šírka 2,5 m
Výška 2,45 m
Dĺžka 2 m; 4 m
Materiál zasklenia Standard polykarbonát Guttagliss DUAL BOX 4 mm
Materiál zasklenia Standard Profi polykarbonát Guttagliss DUAL BOX 6 mm
Certifikácia polykarbonátu áno
UV ochrana áno (jednostranná)
Materiál konštrukcia profilovaná žiarovo-pozinkovaná oceľ 
Hrúbka profilu 1 mm
Šírka profilu 78 mm
Dvere čelné 1 ks
Vetracie okienko čelné 1 ks
Strešné vetracie okienko áno (súčast balenia)
Sada tesnenia áno
Výztuhy skleníku áno
Základový rám áno
Ukotvenie polykarbonátu skrutky s podložkami a maticami M5
Záruka 10 rokov polykarbonát, 3 roky na konštrukciu