Zatrávňovacia tvárnica Puzzle III čierna

2.69 EUR / ks
vrátane DPH
Zatrávňovacia tvárnica Puzzle III sa vyznačuje od ostatných zatrávňovačiek predovšetkým svojou 5cm výškou a vysokou záťažou.
Vyberte farbu
  • čierna
  • zelená
ks
Kód produktu: 14003
Doprava je 9.00 EUR po celom Slovensku. Tovar je skladom , možné doručiť kuriérom.

Používa sa ako vrchná spevňujúca povrchová vrstva a predstavuje skvelú alternatívu k dlažbe, betónu alebo asfaltu.

Je vyrobená zo 100 % recyklovaného plastového materiálu. Konštrukcia mriežky umožňuje získať zaujímavé vizuálne efekty, ako sú: parkoviská zo zeleného alebo dekoračného kameňa, príjazdové cesty alebo chodníky, záhradné cestičky a uličky, pretože mriežku možno vyplniť tak substrátom, na ktorom je vysiaty trávnik, ako aj drobným štrkom alebo kamienkami.

Účinne stabilizuje terén a zabraňuje vzniku výtlkov. Prepúšťa vodu do spodných vrstiev a vďaka ideálnemu odvodneniu je dokonalým riešením problémov s opotrebovanými, rozrytými a blatistými povrchmi. Mriežka je ľahká a ľahko sa zakladá na základe skladačky a zároveň preberá veľmi vysokú nosnosť, až 16 T/m2 bez zásypu.

 

Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/9/e/9efabb66-61af-4906-9c1f-a190b7bcc4d0/bauweb.sk/web/app/libraries/Users.php on line 9
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Technické údaje

Rozmer492 x 492 x 72mm
Farbačierna a zelená
Dĺžka492mm
Šírka492mm
Materiálpp + pe
Zaťaženie400t / m2
UV ochranaáno
Spotreba4ks / m2
Výška tvárnice50mm
Výška tŕňa22mm