Zatrávňovacie tvárnice Guttagarden Original čierna

Zatrávňovacia dlažba Guttagarden Original je určená na spevnenie zelených trávnatých plôch, príjazdových ciest a parkovísk.
Upozornenie!

Predaj produktov na našom eshope dočasne pozastavený. V prípade záujmu, môžte navštíviť nás partnerský eshop LacneStavebniny.sk

Kód produktu: 4280202
Doprava je 9.00 EUR po celom Slovensku. Tovar je skladom , možné doručiť kuriérom.

Zatrávňovače Guttagarden sú originálnym a certifikovaným produktom od značky Gutta. Teda môžete mať istotu, že neobdržíte žiadnu napodobeninu ale originálny výrobok Guttagarden Original, ktorý má záruku 10 rokov.

Použitie zatrávňovacích dlaždíc Guttagarden: príchody ku garážam, trávnaté plochý, dvorce, spevnenie svahu, záhradné cesty, golfové ihriská.

Zatrávňovacie tvárnice Guttagarden sú určené na zatrávnenie parkovacích plôch, príjazdových ciest ku garážam, chodníkom v záhradách, parkoch.

Zatrávňovacie tvárnice sú na spodných stranách opatrené fixačnými hrotmi, po obvode sú zámky pre spájanie s ostatnými zatrávňovacími dlaždicami a teda už nepotrebujete dokupovať žiadne fixačné prvky. Zatrávňovače sú pripravené na použitie, tak ako ich obdržíte.

Zatrávňovacie tvárnice Guttagarden Original sú pojazdné osobnými a nákladnými automobilmi (zaťaženie 170t / m2). Iba zatrávňovacie tvárnice Guttagarden majú na lícnej strane protišmykové výčnelky. 

Neabsorbujú na rozdiel od betónových tvárnic vodu potrebnú pre rast trávy. Chráni proti nadmernému vysychaniu trávnika, erózii svahovitých plôch, proti krtkom.

  • Záruka 10 rokov
  • Rýchla jednoduchá pokládka
  • Patentované fixačné hroty na spodnej strane
  • Vysoká pevnosť v ťahu šmyku vďaka unikátnej kombinácii striedaniu malých väčších štvorhranných komôr
  • Zamedzuje pohybu kameniva dažďom
  • Zamedzuje vyšliapaniu
  • Ideálne fixuje kamenivo v pravidelných pásoch
  • Nezabraňujú vstrebávaniu vody
  • Drenážna schopnosť cca 30 - 40 l m2/hod

 

Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/9/e/9efabb66-61af-4906-9c1f-a190b7bcc4d0/bauweb.sk/web/app/libraries/Users.php on line 9
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Technické údaje

značkaGutta
Rozmer500 x 500 x 62mm
Farbačierna a zelená
Hmotnosť1.3kg / m2
Dĺžka500mm
Šírka500mm
Materiálpolyetylén (hdpe)
Výška62mm
Zaťaženie170t / m2
Spotreba4ks / m2
Výška tvárnice40mm
Výška tŕňa22mm