O nás

S KÝM KOMUNIKUJEŠ?

Všetci sme mladí, niektorí až veľmi :-) Máme radi výzvy a jedna z nich práve začala.
Sme pripravení poslúžiť a poradiť. Každý sme dobrý v niečom inom.
Petra zlepšiť náladu a vybaviť všetku potrebnú administratívu.
Erik z nás všetkých zdvihne najťažšiu činku a urobí najlepšiu internetovú stránku a eshop.
Marek dokáže vysloviť slová najhlasnejšie a najrýchlejšie a perfektne zvláda aj marketingovú komunikáciu.
Štefan sa pozná s takmer každým na Slovensku, takže ho predstavovať nemusím. Rád ťa navštívi, poradí, vybaví všetko čo treba od Kútov až po Žilinu.
Peter je svetobežník, ktorý neusedí, rád cestuje preto ho stretneš ako sa stará o nášho zákazníka kdekoľvek od Žiliny po Čiernu nad Tisou.
No a ja? Ja to musím všetko udržať pohromade nech sa to nerozpadne, lebo je to najlepší tím aký poznám.

História firmy

KEDY TO ZAČALO?

Spoločnosť BauWeb som založil v roku 2009 s cieľom priblížiť kvalitné strechárske produkty bližšie k zákazníkovi, prostredníctvom eshopu bauweb.sk.

KROK ZA KROKOM

V polovici roku 2011 sme prevzali eshop lacnestavebniny.sk, postupne sme rozšírili náš sortiment na viac ako 3000 výrobkov a nadviazali sme spoluprácu s viacerými výrobcami produktov určených pre stavbu, záhradu a interiér. Naša vízia je LEPŠIE, KVALITNEJŠIE, RÝCHLEJŠIE pre zákazníka. V roku 2015 sme zmenili online marketingovú stratégiu a posunuli naše výrobky bližšie k zákazníkovi a opätovne sme zvýšili podiel na trhu. Skvalitňujeme našu ponuku a zlepšovaním nákupných podmienok a lepšie ceny prenášame na zákazníka. Dbám na to aby sme naše výrobky nakupovali čo najvýhodnejšie ako od slovenských firem, tak aj zahraničných firiem z Poľska, Ruska, Českej republiky, Talianska, Nemecka, či Švajčiarska.

MISSION POSSIBLE

Naša práca tu však nekončí. V roku 2018 sme začali sme pracovať na novej MISII - vstupe do veľkoobchodného sektora.

V roku 2019 sme s pokorou a hrdosťou nadviazali spoluprácu s francúzskou spoločnosťou Onduline, celosvetovo známym výrobcom strešných krytín a doplnkov. A prečo by sme v vás obmedzovali? Ponuku budeme rozširovať o ďalších výrobcov, rokmi osvedčených a odskúšaných našimi zákazníkmi. 1. júla 2019 ZAČÍNAME. Poctivo a transparentne. Zákazníka radi obslúžime prostredníctvom našich viac ako 300 obchodných partnerov alebo vynoveným eshopom www.všetkonastrechu.sk Sledujte s nami náš príbeh. Sám som zvedavý ako to bude pokračovať. Teším sa spolu s mojím tímom na vaše pripomienky a názory.

Prečo my?

ČO OD NÁS OČAKÁVAŠ?

Kvalitný sortiment spĺňajúci najnáročnejšie požiadavky? Moderný produkt európskej či svetovej kvality? Spoľahlivý servis a vybavenie objednávok? Odborne poradiť s čímkoľvek čomu rozumieme? Riešiš projekt? Promptné doručenie bez prieťahov? Tak to všetko máme! A ak by sme náhodou nemali, jednoducho nám napíš:-)

Náš tím

Peter

Petra

Erik

Peter

Marek

Štefan