Váš dodávateľ stavebných a záhradných materiálov a interiérových doplnkov

Onduline Strešné krytiny
Ermetika Stavebné puzdrá
OMAN Podkrovné schody
Limes Sklenené skleníky
Kapriol Pracovné odevy

Vízia našej spoločnosti
je byť dodávateľom č.1 v segmente

Naším cieľom

je vývoj, predaj a distribúcia stavebných materiálov, doplnkov a záhradných výrobkov predajcom stavebných materiálov, špecializovaným obchodom a konečným spotrebiteľom. Pokrok v digitalizácii poskytuje koncovým spotrebiteľom množstvo údajov a informácií, čo zasa ovplyvňuje ich nákupné rozhodnutia. Požiadavky koncových

používateľov týkajúce sa informácií, poradenstva, logistiky a služieb sa neustále menia. Preto sa usilujeme splniť tieto požiadavky. Na túto výzvu sme reagovali rozšírením ponuky produktov od renomovaných výrobcov a pracujeme na rozšírení ponuky prostredníctvom nášho nového elektronického obchodu na www.bauwebshop.sk.

400

distribútorov

2000

výrobkov

11

rokov skúseností

10 000

zákazníkov

Naším zámerom je

Naši významní zákazníci

Maloobchod

Vďaka nízkym poplatkom za dopravu a rýchlej distribučnej sieti môžete mať naše výrobky u vás doma už do 48 hodín. A to všetko z pohodlia Vášho domova. Nakupujte na www.bauwebshop.sk!

Veľkoobchod

Naše služby v oblasti logistiky a portfólia produktov pomáhajú našim maloobchodným zákazníkom uspieť u ich zákazníkov. V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte.

Architekti

Pomôžeme vám s plánovaním vašich projektov a dosiahnuť bezpečnosť plánovania. V našej spoločnosti poznáme procesy a technické podrobnosti.

BauWeb tím

Náš tím je otvorený novým výzvam, vysoko motivovaný, pripravený rozpoznávať potreby zákazníkov a implementovať obchodné procesy, logistiku a služby pre ich uspokojenie.

Peter Kohút konateľ, zakladateľ
Erik Kohút Web Development
Peter Blahuta Obchodný zástupca
Marek Uhrinek Marketing
Petra Herbertová Administratíva