Gumený obrubník na pieskovisko so spojovacími trubkami

Gumené obrubníky so spojovacími trubkami majú svoje uplatnenie pre detské a športové ihriská, v záhradách, terasách, do stajní a boxov pre kone.

  • Popis produktu
  • Technické informácie
  • Galéria
  • Na stiahnutie
  • Videá

Popis produktu

Gumené obrubníky majú svoje uplatnenie pre detské a športové ihriská, okolo bazénov, v rodinných domov, v záhradách, na terasách, ale aj ako alternatíva k zámkovej alebo chodníkovej dlažby. Gumené obrubníky sa môžu tiež využívať do stajní a boxov pre kone. Boli vyvinuté tak, aby minimalizovali riziko vážneho zranenia spôsobeného pádom z herného prvku (napr. hojdačky) na minimum.

Sú ľahko inštalovateľné a poskytujú bezpečnejšiu alternatívu k betónovým obrubníkom. Gumené obrubníky sú vzhľadovo príjemné a majú vynikajúcu odolnosť voči nárazom a pohlcovaniu zvuku, sú priepustné pre vodu, extrémne odolné a majú dlhotrvajúcu flexibilitu. Pri bežnej údržbe postačí opláchnúť vodou. Čistenie vysokotlakovým alebo kefovým strojom a s použitím čistiacich prostriedkov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. 

AKÚ ÚDRŽBU VYŽADUJÚ POVRCHY ?

Zametenie a občasné očistenie prúdom vody je dostačujúce. Ďalej je možné použiť čistiaci stroj a bežný čistiaci prostriedok.

Technické informácie

rozmer 1150 x 300 mm
hrúbka 150 mm
farba červená , čierna , zelená, antracitová, tmavo-sivá
materiál polyuretanová guma