Bitúmenová krytina

Onduline BASE

sdksdjmoskmd Ľahká strešná krytina vyrábaná z organických vlákien, nasýtená bitúmenom a tvarovaná tlakom pri vysokej teplote do tvaru vlnitých dosiek. Vhodná pre použitie ako strešná krytina na rôzne typy konštrukcií.

Ľahká strecha
Rýchla a jednoduchá montáž
Ekonomicky výhodná
  • Popis produktu
  • Technické informácie
  • Galéria
  • Na stiahnutie
  • Videá

Popis produktu

Ľahká strešná krytina je vyrábaná z organických vlákien, nasýtená bitúmenom a tvarovaná do vlnitých dosiek (9 vĺn). Široká škála použitia - pre jednoduché stavby, prístrešky, záhradné domčeky, poľnohospodárske budovy. Nenáročná na mohutnosť nosnej konštrukcie - nízka hmotnosť iba 2,98 kg/m2. Použitie na strechy so sklonom od 5°. Pri montáži krytiny dodržiavajte montážny návod výrobcu (podmienka záruky) - dodržte rozostup lát, presahy dosiek, počet a rozmiestnenie klincov. V sťažených podmienkach je nutné latovanie zhustiť, aby nedošlo k deformácii krytiny. Z dôvodu možnej kondenzácie odporúčame pod krytinu položiť poistnú hydroizolačnú fóliu.

Údržba

Pravidelnou údržbou strešnej krytiny Onduline zvýšite jej životnosť. Snažte sa odstraňovať vegetáciu priľnutú na doskách (listy, mach atď.) a dbajte na prevetrávanie podstrešnej konštrukcie.

Čím rezať dosky Onduline

Dosky sa jednoducho režú pomocou noža, ručnej alebo okružnej píly.

Jednoduché kotvenie

Iba 18 originálnych Onduline kotviacich prvkov ( Tex vrut, PVC klinec) na 1 dosku (10 ks / m2) - podmienka záruky.

Technické informácie

farba červená, čierna, hnedá a zelená
dĺžka 2000mm
šírka 855mm
hrúbka 2.6mm
výška vlny 38mm
plocha dosky 1.71m2
šírka vlny 95mm
hmotnosť dosky 5.10kg
hmotnosť na m2 2.98kg
počet vĺn 9
užitočná plocha 1.37m2
10
rokov
záruka