Strešná fólia

Ondutiss® Air 150 TT

Paropriepustná fólia je vysoko difúzna membrána Ondutiss® Air 150 TT. Poistná hydroizolácia pre jednoplášťové šikmé strechy.

Mäkká, poddajná
Odolná
Chráni izoláciu
  • Popis produktu
  • Technické informácie
  • Galéria
  • Na stiahnutie
  • Videá

Popis produktu

Trojvrstvová paropriepustná a vodotesná membrána s dvoma integrovanými páskami. Dokonalá ochrana strešných konštrukcií s tepelnou izoláciou. Membrána môže byť aplikovaná priamo na izolačnú vrstvu. Strešné fólie série ONDUTISS AIR boli navrhnuté tak, aby zabezpečovali všestranné použitie ako poistná hydroizolačná vrstva. Obsahujú niekoľko vrstiev vodotesných povlakov, chrániacich konštrukciu strechy a tepelne izolačnú vrstvu pred prachom, snehom a dažďom a pred vlhkosťou, kondenzujúcej sa na dolnej strane strešnej krytiny. Membrány ONDUTISS AIR pritom umožňujú prenikaniu vodnej pary smerom von, vďaka čomu nehrozí riziko kondenzácie vlhkosti v tepelnoizolačnej vrstve, prípadne v prvkoch strešnej konštrukcie. Ich odolnosť voči vetru zároveň zaručuje ochranu pred prefúknutím, čím obmedzuje konvekčné straty tepla.
Fólie a membrány ONDUTISS AIR sú určené na vytvorenie dodatočnej vrstvy chrániacej podkrovie, umiestnenej pod strešnou krytinou z plechu, dosiek alebo z tašiek, v šikmých strechách, a to úžitkových, neužitkových, odvetraných alebo tiež neodvetraných. Výrobky série ONDUTISS AIR sú vhodné pre použitie v tepelnoizolačných systémoch. Za účelom zaručenie správnej funkcie tepelnoizolačného systému odporúčame súčasne použitie paroizolačnej fólie. Takáto kombinácia zabraňuje hromadeniu sa vlhkosti v systémoch tepelnej izolácie a v konštrukciách strechy.

  • Strešná fóliu je nutné pokryť strešnou krytinou čo najskôr, do úplného ukončenia práce sa odporúča použiť napr.polyetylénovú fóliu na zakrytie ako ochranu pred vlhkosťou vo vnútorných priestoroch strešnej konštrukcie
  • Jedná sa o poistnú fóliu nie o plnohodnotnú krytinu odolávajúcu priamemu dažďu
  • Dodávateľ nezodpovedá za vzniknuté škody spôsobené neodbornou montážou alebo neprimeraným zaobchádzaním, ďalej nezodpovedá za škody vzniknuté v dôsledku živelnej katastrofy, násilného poškodenia a extrémnych poveternostných vplyvov
  • Aplikovateľná min od 15 stupňov sklonu strechy

Technické informácie

rozmer 1.5 x 50m
hmotnosť 150g
dĺžka 50m
šírka 1.5m
rola 75m2

Súbory na stiahnutie