Skleník

Variant L

Sklenený skleník Variant L v šírke 3 m a v dĺžke od 3 m do 6 m. Konštrukciu skleníka tvoria pozinkované profily hrúbky 1 mm a 1,5 mm.

  • Popis produktu
  • Technické informácie
  • Galéria
  • Na stiahnutie
  • Videá

Popis produktu

Konštrukcia zo žiarovo zinkovaného plechu hrúbky 1 a 1,5 mm s rozptylovým sklom s hrúbkou 4 mm v základnom prevedení. Tento skleník je vďaka kompaktným rozmerom vhodný aj do menších záhrad. Bočné steny sú takmer zvislé. Vďaka širokým dverám pohodlne prejdete do skleníka aj s rozmernými predmetmi. To iste uvítate nielen pri jarných prípravách sadby, ale aj počas leta a jesene pri zbere. Súčasťou balenia sú aj praktické držiaky pre zhotovenie políc. Skleník je pripravený na použitie už v základnom prevedení. Konštrukciu možno opatriť kvalitným vypaľovaným lakom s UV stabilizáciou.

Výplň

V základnom prevedení je ako výplň použité rozptylové sklo. Možno použiť aj číre sklo, oba varianty je možné objednať v kalenej verzii. Ďalej je možné objednať štvorstenný polykarbonát o sile 8 mm so zatavenými komôrkami.

Dvere

Dvojkrídlové pántové dvere šírky 105 cm a výšky 170 cm, pravé krídlo je výškovo delené, ktoré je možné s výhodou použiť pre zefektívnené vetranie. Vďaka širokým dverám pohodlne prejdete do skleníka aj s rozmernými predmetmi, iste to uvítate nielen pri vyvážaní hliny, ale aj na jar, keď budete chcieť do skleníka zaniesť hrantíky s pelargóniami alebo veľké liesky sa sadbou. Dvere je možné objednať aj do zadného steny skleníka, vďaka nim získa Váš nový skleník úplne iné rozmery. Tieto dvere vyžadujú špecifickú úpravu základu. Dvere do zadného čela - pokiaľ si objednáte ku skleníku dodatočne zadné dvere,nemáte na skleníku zadné okno!

Okná

2 strešné okná na rozmere skleníka - 3 x 3 m

3 strešné okná na rozmere skleníka - 3 x 4.5 m

4 strešné okná na rozmere skleníka - 3 x 6 m

V základnej verzii má skleník 2 okná na ručné otváranie.

Gumená lemovka

Je súčasťou balenia, ale iba na strechu a do dverí. Na boky a do čiel možno lemovky zakúpiť samostatne. Odporúčame len pre sklo, pod polykarbonát nie je potreba.

Farba

Skleník je v základnom prevedení vo farbe striebornej, ak máte záujem o RAL paletu (podľa vášho výberu), stačí napísať do poznámky k objednávke o akú RAL máte záujem, následne Vám oznámime cenu za príplatok farbenia skleníka.

Hmotnosť

3 x 3 m - 380 kg (sklo), 138 kg (polykarbonát)

3 x 4.5 m - 504 kg (sklo), 188 kg (polykarbonát)

3 x 6 m - 627 kg (sklo), 226 kg (polykarbonát)

Technické informácie

rozmer 3 x 3m, 3 x 4.5m a 3 x 6m
farba strieborná
dĺžka 3m, 4.5m a 6m
šírka 3m
hrúbka 4m
výška 2m
materiál konštrukcie pozinkovaná oceľ
materiál zasklenia sklo
čelné dvere 1ks
záruka 10 rokov
10
rokov
záruka

Videá

  • Inštruktážne video montáže